Camera is a responsive/adaptive slideshow. Try to resize the browser window
It uses a light version of jQuery mobile, navigate the slides by swiping with your fingers
It's completely free (even if a donation is appreciated)
It's completely free (even if a donation is appreciated)
It's completely free (even if a donation is appreciated)
It's completely free (even if a donation is appreciated)
It's completely free (even if a donation is appreciated)
It's completely free (even if a donation is appreciated)
ikinci el eşya alan yerler

 

BİZLERE ULAŞABİLECEĞİNİZ TELEFON NUMARALARI

 

0543 544 53 48

 

Sıfır ikinci el eşyalarınız fiyatında alınır,bizi aramanız veya watsapp üzerinden bizlere fotoğraf göndermeniz sizlere fiyat vermemiz için yeterli olacaktır.Avcılar ikinci el eşya alım

KADIKÖY İKİNCİ EL EŞYA ALAN YERLER

İstanbul-İkinci-El-Eşya-Alan-YerlerKadıköy İkinci El Eşya Alanlar
Kadıköy İstanbul’un nadide güzelliklerinden olan Kadıköy bölgesinde satmak istediğiniz ikinci el eşya ürünlerinizi bizler alıyoruz peki yapmanız gerekenlerin neler olduğunu biliyor musunuz tek yapmanız gereken yukarıdaki mobil numaralardan bizlere ulaşmak ve satmak istediğiniz ürünlerin resimlerini göndermek işte bu kadar basit daha sonrasında sizlere yapılan geri dönüşlerde fiyatlandırma yapılacaktır yapılan fiyatlandırma da eğer ki onay verirseniz en kısa zamanda gelerek tamamı nakit olmak üzere ödemesi yapılıp ürünleriniz teslim alınacaktır. Kadıköy ikinci el eşya alanlar olarak sizlere hizmet vermekten onur ve gurur duyuyoruz çünkü biz sizler ile pazarlık yapanlar değiliz bizler telefon görüşmemiz de eğer ki size bir fiyat vermiş isek o fiyatın dışına asla çıkmayanlarız tek bir şart ile sizler bizlere vermiş olduğunuz bilgilerin tamamı net olacak şekilde söyler iseniz ürün yanına geldiğimiz zaman ezik kırık veya eksik evrakları var ise o şekilde değerlendirme yapılacaktır sizlerden en büyük ricamız bizler telefon görüşmelerimizde tamamen saydam ve net olmanız.

KADIKÖY İKİNCİ EL BEYAZ EŞYA ALAN YERLER

İstanbul-İkinci-El-Eşya-Alan-YerlerKadıköy  İkinci El Beyaz Eşya Alanlar
Beyaz eşya günümüzün olmazsa olmazlarından olan beyaz eşyalar peki aldığınız ürünlerinizi 3 yıl kullandınız daha sonra ne yapmayı düşünüyorsunuz düşünelim yeni bir ev aldınız veya tayininiz çıktı İstanbul Anadolu yakasından taşınmanız ve uzaklara gitmeniz gerekli ve İkinci el beyaz eşyalarınızı götüremiyorsunuz işte tam o sırada bizler varız bizler 30 yılı aşkın süredir ikinci el beyaz eşya alanlar olarak sizlere hizmet vermekteyiz. Çamaşır makinası Bulaşık makinası Fırın Buzdolabı gibi ürünlerinizi bizler alıyoruz ancak 3-4 yılı geçmemesi şartı ile bizlere yapmanız gereken tek şey ürünlerinizin resimlerini bizlerin görebileceği şekillerde göndermek ve telefon görüşmelerimizde eğer ki ürünleriniz de ezik pas darbe var ise bizlere söylemeniz çünkü sizlerden aldığımız ürünleri bizlerde satıyoruz ve ezik kırık çürümüş ürünleri haliyle satamıyoruz o yüzden sizlerden en büyük istediğimiz telefon görüşmelerde bizlere eksiksiz ve tam bilgi vermeniz.

 

 

KADIKÖY İKİNCİ EL MOBİLYA ALAN YERLER

İstanbul-İkinci-El-Eşya-Alan-YerlerKadıköy İkinci El Mobilya Alan Yerler
Günümüzün vazgeçilmezleri mobilyalar kimimiz evimize göre yaptırırız kimimiz gider şaşalı mağazalardan kimimiz ise bütçemizin yettiği oranda mobilya alırız çünkü almak zorundayız yaşamımızın olmazsa olmazı onlar. Peki aldığımız ürünleri zamanı geçtiğinde artık gözünüze hoş gelmediğini ve sizlere yetmediğini anladığınızda ne yapacaksınız bizler varız usta spot olarak 30 yılı aşkın süredir biz sizlerleyiz. Satmak istediğiniz ürünlerin resimlerini mail mesaj veya wathsapp yolu ile bizlere gönderdiğiniz takdirde sizlere fiyatlandırma için geri dönüş yapılacaktır ve yapılan geri dönüşlerde sizin de eğer ki fiyat geliyorsa gelerek ürünleriniz teslim alarak tamamı nakit olmak üzere ödemesi yapılmaktadır. Ancak beyaz eşya ve aldığımız ürünlerde olmak üzere tek isteğimiz sizlerden bizlere ürünlerinizin bilgilerini eksiksiz bir şekilde vermeniz. Usta spot sizlerle beraber hemde 30 yılı aşkın süredir.

 

 

 

 

KADIKÖY İKİNCİ EL ELEKTRONİK EŞYA ALAN YERLER

İstanbul-İkinci-El-Eşya-Alan-YerlerKadıköy İkinci El Elektronik Eşya Alanlar
Kadıköy bölgesinde mi oturuyorsunuz o zaman evlerinizde kullandığınız ikinci el blendır seti , sıfır tost makinası veya uzatmamızı gerektiren bir şey olmadığından sizlerin evlerinde kullandığı bütün elektronik eşyalarınızı bizler satın alıyoruz peki ne bekliyorsunuz artık evinize yeni ürün almak istemiyor musunuz kullanmadıklarınızı bizlere satın bizlere ulaşabileceğiniz telefon numarları 0543 544 53 48 veya yukarıdaki mobil numaralardan bizlere ulaşarak ürünlerinizin fiyat bilgilerini alabilirsiniz. Usta spot 30 yılı aşkın süredir sizlerle birlikte.

KADIKÖY İKİNCİ EL ANTİKA ALAN YERLER

İstanbul-İkinci-El-Eşya-Alan-YerlerKadıköy İkinci El Antika Alanlar
Kadıköy antika alanlar olarak usta spot sizlere hizmet vermekten gurur duyar peki biz ne yaparız bizler  satmak istediğiniz antika ürünlerinizi gelip antika uzmanı arkadaşlarımız ile yerinde kontrol eder ve eğer ki antikanız gerçek bir ürün ise sizlere fiyatlandırma yapılmaktadır sizlerde bu yapılan fiyatlandırmaya eğer ki onay verirseniz rakamın önemi yok tamamı nakit olmak üzere ister elden ister banka havalesi ile sizlere paranız teslim edilerek antikanız alınacaktır. Bizle çalışanlar bilirler biz her zaman sizlerin mutluluğu için buradayız.

KADIKÖY İKİNCİ EL LED TELEVİZYON ALAN YERLER

İstanbul-İkinci-El-Eşya-Alan-YerlerKadıköy İkinci El Led Televizyon Alan yerler
Kadıköy Led tv alanlar olarak sizlere hizmet vermekten onur duyan usta spot tekrar sizler ile beraber peki neden biz bizler nesilden nesile süren bir çalışma bağı olan kişileriz bizim büyüklerimizde sokaklarda eskici diyerek bağıran inşalardılar peki şimdi sizlerin Kadıköy bölgesinde satmak istediğiniz ikinci el led televizyonu yok mu illaki vardır peki ne duruyorsunuz yukarıdaki mobil numaralardan bizlere ulaşarak ürünlerinizin değerini öğrenmeye ne dersiniz tamamen ücretsiz olan fiyat bilgisi almak için bizleri arayın. Kadıköy ikinci el led televizyon alanlar