Camera is a responsive/adaptive slideshow. Try to resize the browser window
It uses a light version of jQuery mobile, navigate the slides by swiping with your fingers
It's completely free (even if a donation is appreciated)
It's completely free (even if a donation is appreciated)
It's completely free (even if a donation is appreciated)
It's completely free (even if a donation is appreciated)
It's completely free (even if a donation is appreciated)
It's completely free (even if a donation is appreciated)
ikinci el eşya alan yerler

 

BİZLERE ULAŞABİLECEĞİNİZ TELEFON NUMARALARI

 

0543 544 53 48

 

Sıfır ikinci el eşyalarınız fiyatında alınır,bizi aramanız veya watsapp üzerinden bizlere fotoğraf göndermeniz sizlere fiyat vermemiz için yeterli olacaktır. istanbul ikinci el eşya alanlar

İKİNCİ EL EV ELEKTRONİĞİ ALANLAR İSTANBUL

İstanbul-İkinci-El-Eşya-Alan-Yerler

SIFIR İKİNCİ EL EV ELEKTRONİĞİ

Yıllardır kullanmakta olduğunuz ev elektroniklerinizin artık değişim zamanı geldiğini düşünmüyormusunuz.ikinci el ev elektronik eşyalarınızı fiyatında alıyoruz veya bizden almak istediğiniz elektronik eşyala var ise bizi arayın veya satmak isteidğiniz ikinci el ev elektronik eşyalarınız fotoğraflarını wathsapp veya mail yolu ile bize gönderin fiyatlandırmasını anında yapalım.

 

Elinizde satmakda olduğunuz Elektronik cihazlarınızı değerinde ve yerinde alıyoruz,ne yapmanız gerekiyor,bizlere telefon açmanız veya watsapp yolu ile bizlere ulaşmanız durumunda gun ıcersınde veya sizin müsaid oldugunuz bi gün veya saat te bizlere söylediğiniz takdirde sizleri rahatsız etmeden eşyalarınızı alarak ödemelerimizi nakit şekilde ödemenizi yapıyoruz.Günümüz teknoloji devri olduğu gibi elektronik eşyalar artık lüks olmaktan çıkmış durumdadır. Yeni nesil artık elektronik ve teknoloji ile büyükmektedir. Her gün yenilenen teknolojik ürünlerini takibini yapmakta da zorlanır olduk. Teknoloji hayatımızın bir parçası olduğu gibi çok ta masraflı olmaya başladı. Bu durumda bütçesi yeterli olan vatandaşlarımız yeni bir teknolojik ürün çıkması durumda hemen yenisi alıyor. Orta gelir seviyesindeki vatandaşlarımızın bunları alma gücü olmadığı için ikinci el ürünlere yönelmektedir. İkinci el LCD tv, Plazma Tv, Cep Telefonu, Tablet, Laptop, Müzik seti, Playstation, Xbox, Profesonel kamera gibi tüm teknolojik ürünleri kapınızdan nakit alıyoruz.kinci EL Elektronik Eşya Alanlar; İstanbul'da Satmayı Düşündüğünüz tüm ikinci el eşyalarınızın değerini iletişim seçeneklerimizden herhangi biriyle irtibata geçip eşyalarınızın resimlerini whatsapp, mail yada Tıkla teklif al seçeneklerinden her hangi biriyle göndermeniz durumunda 5 dakika içinde fiyat teklifimizi sunuyoruz. Teklifimizi kabul etmeniz durumunda adresine araç sevk ediyoruz. Eşyalarınızın ödemesini nakit yapıyor ve yükleme işlemine başlıyoruz.Günümüz teknoloji devri olduğu gibi elektronik eşyalar artık lüks olmaktan çıkmış durumdadır. Yeni nesil artık elektronik ve teknoloji ile büyükmektedir. Her gün yenilenen teknolojik ürünlerini takibini yapmakta da zorlanır olduk. Teknoloji hayatımızın bir parçası olduğu gibi çok ta masraflı olmaya başladı. Bu durumda bütçesi yeterli olan vatandaşlarımız yeni bir teknolojik ürün çıkması durumda hemen yenisi alıyor. Orta gelir seviyesindeki vatandaşlarımızın bunları alma gücü olmadığı için ikinci el ürünlere yönelmektedir. İkinci el LCD tv, Plazma Tv, Cep Telefonu, Tablet, Laptop, Müzik seti, Playstation, Xbox, Profesonel kamera gibi tüm teknolojik ürünleri kapınızdan nakit alıyoruz.