Camera is a responsive/adaptive slideshow. Try to resize the browser window
It uses a light version of jQuery mobile, navigate the slides by swiping with your fingers
It's completely free (even if a donation is appreciated)
It's completely free (even if a donation is appreciated)
It's completely free (even if a donation is appreciated)
It's completely free (even if a donation is appreciated)
It's completely free (even if a donation is appreciated)
It's completely free (even if a donation is appreciated)
ikinci el eşya alan yerler

 

BİZLERE ULAŞABİLECEĞİNİZ TELEFON NUMARALARI

 

0543 544 53 48

 

Sıfır ikinci el eşyalarınız fiyatında alınır,bizi aramanız veya watsapp üzerinden bizlere fotoğraf göndermeniz sizlere fiyat vermemiz için yeterli olacaktır.Avcılar ikinci el eşya alım

BEYKOZ İKİNCİ EL EŞYA ALAN YERLER

İstanbul-İkinci-El-Eşya-Alan-YerlerBeykoz İkinci El Eşya Alanlar
İstanbul Anadolu yakasının nadide güzelliklerinden olan Beykoz bölgesi bizler usta spot olarak Beykoz bölgesinde 30 yılı aşkın süredir hizmet vermekteyiz bizler ile alışveriş yapanlarınız bilirler sizlerin güveni ve mutluluğu her zaman bizim önceliğimiz olmuştur.  Peki Beykoz da ikinci el eşyalarınızı nasıl satacağınızı biliyor musunuz yapmanız gerekenler çok basit ürünlerinizin 4 tarafından çektiğiniz resimleri mobil veya mail yolu ile bizlere gönderdiğiniz takdirde en kısa zamanda sizlere geri dönüş yapılacaktır. Yapılan geri dönüşte eğer ki yapılan fiyatlandırma size de uygun ise sizlere en yakın saha ekiplerimizi gönderip ürünlerinizin tamamını nakit olarak satın alıyoruz. Usta spot Beykoz ikinci el eşya alanlar adı altında 30 yılı aşkın süredir sizler ile birlikte…
Çalışma saatlerimiz
08:00  22:00  Bizi bu saatler arasında istediğiniz zaman arayabilirsiniz.

BEYKOZ İKİNCİ EL BEYAZ EŞYA ALAN YERLER

İstanbul-İkinci-El-Eşya-Alan-YerlerBeykoz  İkinci El Beyaz Eşya Alanlar
Beykoz bölgesinde satmayı düşündüğünüz ikinci el beyaz eşya ürünlerinizi bizler satın alıyoruz. Yapmanız gereken ürünlerinizi bizlere ulaştırmak ulaştırmaktan kastımız bizlere getirmek değil ürünlerinizin resimlerinizi wathsapp mobil veya mail bilgisayar üzerinden bizlere gönderdiğiniz takdirde sizlere fiyatlandırma yapabiliriz. Peki neden usta spot nedenimiz Beykoz ikinci el beyaz eşya da sizlere en iyi hizmeti biz veriyoruz bundan en ufak bir şüpheniz dahi olmasın çünkü daha önce bizler ile çalışanlar bilirler sizler ile mobil görüşmelerde yapmış olduğumuz fiyatlandırma ne ise odur ancak sizlerin telefon görüşmelerinde ve göndermiş olduğunuz resimleri detaylı göndermenizi rica ediyoruz ürünlerin fiyatlandırmasını yapabilmemiz için daha sağlıklı bir ortam oluşturulacaktır.

 

 

BEYKOZ İKİNCİ EL MOBİLYA ALAN YERLER

İstanbul-İkinci-El-Eşya-Alan-YerlerBeykoz İkinci El Mobilya Alan Yerler
Koltuk takımı oturma odası mutfak takımı masa sandalye takımı evet Beykoz ikinci el mobilya alanlar olarak sizlere hizmet vermekteyiz. ,yapmanız gerekenler çok basit en Beykoz da mobilyalarımı satmak istiyorum demeniz yeterli olacaktır. İşleyişimiz şu şekilde olacaktır satmayı düşündüğünüz mobilya ürünlerinizin resimlerini çekerek wathsapp mesaj veya mail yolu ile bizlere gönderdiğiniz takdirde en kısa zamanda sizlere geri dönüş yaparak fiyatlandırma yapılacaktır. Ancak beyaz eşya ve diğer ürünlerde de söylediğimiz gibi bizlere net bilgi verdiğiniz takdirde fiyatımız tek olacaktır. Ancak söylemediğiniz eksiklikler olduğu zaman ürünlerinizi almaya da biliriz sizlerden tek ricamız tam ve eksiksiz bilgi vermeniz. Usta spot 30 yılı aşkın süredir Beykoz ikinci el mobilya alanlar olarak sizlere hizmet vermeye devam etmekteyiz.

 

 

BEYKOZ İKİNCİ EL ELEKTRONİK EŞYA ALAN YERLER

İstanbul-İkinci-El-Eşya-Alan-YerlerBeykoz İkinci El Elektronik Eşya Alanlar
Beykoz bölgesinde satmayı düşündüğünüzü ikinci el elektronik eşyalarınızı bizler satın alıyoruz. Bu ürünler neler olabilir evleriniz de kullandığınız tost makinası fırın v.b iş yerlerinizde kullandığınız server bilgisayarlar lep toplar yani dünya genelinde aklınıza ne geliyorsa elektronik eşya adı altında bütün ürünlerinizi satın alıyoruz. Yapmanız gereken tek şey yukarıda ki mobil numaralardan bizlere ulaşarak satmak istediğiniz Beykoz ikinci el eşya ürünlerinizin fotoğraflarını çekerek bizlere göndermek en kısa zamanda sizlere geri dönüş yapılarak fiyatlandırma yapılacaktır ve yapılan fiyatlandırma eğer ki onay verirseniz sizlere en yakın saha ekiplerimiz gelerek tamamı nakit olmak üzere ödemesini yapıp ürünlerinizi satın alacaklardır. Usta spot Beykoz ikinci el elektronik eşya alanlar da sizler ile birlikte.

 

BEYKOZ İKİNCİ EL ANTİKA ALAN YERLER

İstanbul-İkinci-El-Eşya-Alan-YerlerBeykoz İkinci El Antika Alanlar
Artık antikalarımı ne yapacağım diye düşünmeye son Beykoz antika alan yerler olarak sizlere 30 yılı aşkın süredir hizmet vermekte olan usta spot sizlerin memnuniyeti için elinden geleni yapmaktadır. Yapmanız gereken yukarıda ki mobil numaralardan bizlere ulaşarak satmayı düşündüğünüz ürünlerini resimleri göndermek tabi ürünleriniz çok eski olabilir yerinde kontrol için gelecek olan ekiplerimiz test işlemini yapılacaktır eğer ki ürün gerçek ise yapılan fiyatlandırma sizlere 1 gün içerisinde yapılacaktır ve yapılan fiyatlandırma eğer ki siz için de uygun ise tamamı nakit olmak üzere ödemesi yapılarak Beykoz antika ürününüz alınacaktır.

BEYKOZ İKİNCİ EL LED TELEVİZYON ALAN YERLER

İstanbul-İkinci-El-Eşya-Alan-YerlerBeykoz İkinci El Led Televizyon Alan yerler
İstanbul’un Anadolu yakasının nadide güzelliklerinden olan Beykoz bölgesinde bizler Beykoz ikinci el led televizyon alanlar olarak hizmet vermekteyiz. Satmayı düşündüğünüz led televizyonlarınızı sıfır ikinci el kullanılmış veya ambalaj bütün led televizyonlarınızı satın alıyoruz. Yapmanız gereken satmayı düşündüğünüz ürünlerinizin 4 tarafından resimlerini çekerek bizlere wathsapp mail veya mesaj yoluyla iletmek göndermiş olduğunuz resimlere bakılarak en kısa zamanda sizlere geri dönüş yapılacak ve fiyat verilecektir görüşmeler sonucundan eğer ki netice olumlu çıkar ise sizler en yakın saha ekiplerimiz gelerek faturalı led televizyonlarınızı satın alarak tamamı nakit olmak üzere ödemesini yapacaktır. Usta spot 30 yılı aşkın süredir Beykoz ikinci el led televizyon alanlar olarak sizlere hizmet vermekteyiz.